CommuniTy* CsNarCis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CommuniTy* CsNarCis
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 prostiile mele :))

Go down 
AuthorMessage
Speedy_Reek
Moderator
Moderator
Speedy_Reek


Posts : 220
Points : 258
Reputation : 17
Join date : 2010-07-10
Location : Alaturi de Ady

prostiile mele :)) Empty
PostSubject: prostiile mele :))   prostiile mele :)) EmptyFri Oct 29, 2010 9:29 am

Concurs international de indemanare:

Cine reuseste in timp de 7 minute sa calce o camasa, sa manance o paine si sa rezolve o femeie.

Primul concurent, neamt, se apuca cu multa meticulozitate si calca cu mare grija camasa, dupa care constata ca nu mai are timp, musca o data din paine si… se scurge timpul.

Al doilea concurent, un rus, fara sa stea prea mult pe ganduri, se apuca de femeie, o rezolva, apoi mai mai are timp sa manance o jumatate de paine si… se scurge timpul.

Al treilea concurent, un roman, o pune pe femeie sa calce camasa si in timp ce femeia calca, o rezolva, mancand in acest timp painea.

Vine presa sa ia declaratii.

Neamtul declara: “Noi asa suntem obisnuiti, muncim si incercam sa facem treaba cat mai bine, apoi daca mai ramane timp, mancam si apoi daca mai e timp ne distram, daca nu… ne apucam din nou de munca, si tot asa.”
Rusul declara:”Noi asa suntem obisnuiti. Mai intai ne distram, apoi daca ramane timp mancam, apoi daca mai ramane timp muncim…”
In sfarsit, romanul spune si el: “La noi asa e. Daca nu-l f… pe cel care munceste, nu poti sa mananci o paine..!!!!
Back to top Go down
Speedy_Reek
Moderator
Moderator
Speedy_Reek


Posts : 220
Points : 258
Reputation : 17
Join date : 2010-07-10
Location : Alaturi de Ady

prostiile mele :)) Empty
PostSubject: Re: prostiile mele :))   prostiile mele :)) EmptyFri Oct 29, 2010 9:33 am

Satul de prezervative:

Un tatic intra in farmacie cu baietelul de 8 ani de mana…. Baiatul vede un prezervativ si-l intreaba pe taica-su:
- Tata, ce-i asta?
- Acesta este un prezervativ, fiule. Barbatii le folosesc atunci cand fac sex, pentru a se proteja pe el si pe partenera, de boli sau de sarcini nedorite….
- A, da taticule, am auzit despre asta la scoala…
Apoi copilu’ vede cutia de 3 prezervative si intreaba din nou:
- De ce sunt 3 in cutie?
Taica-su ii spune:
- Sunt pentru baietii de la liceu, un prezervativ pentru vineri, unul pentru sambata si unul duminica…
- Uauuu… ce interesant…
Apoi observa pachetul de 6 prezervative:
- Si aici de ce sunt 6 in cutie?
- Acestea sunt pentru baietii de la facultate: doua vineri, doua sambata si doua duminica…
- Uauuu…. ce interesant…
Apoi vede pachetul de 12 si intreaba si mai mirat:
- Astea pentru ce mai sunt?
- Acestea sunt pentru barbatii insurati: unul pentru ianuarie, unul pentru februarie, unul pentru martie...etc =))

Back to top Go down
Speedy_Reek
Moderator
Moderator
Speedy_Reek


Posts : 220
Points : 258
Reputation : 17
Join date : 2010-07-10
Location : Alaturi de Ady

prostiile mele :)) Empty
PostSubject: Re: prostiile mele :))   prostiile mele :)) EmptyFri Oct 29, 2010 9:34 am

Motiv de venit acasa tarziu de tot:
Sotia, nervoasa, ii deschide usa sotului, care traznea de la o posta a alcool:
- Presupun, urla ea, ca ai un motiv foarte serios sa vii acasa la 6 dimineata!

- Da, am, raspunde sotul.
-Care e acela?
-Micul dejun!
Back to top Go down
Speedy_Reek
Moderator
Moderator
Speedy_Reek


Posts : 220
Points : 258
Reputation : 17
Join date : 2010-07-10
Location : Alaturi de Ady

prostiile mele :)) Empty
PostSubject: Re: prostiile mele :))   prostiile mele :)) EmptyFri Oct 29, 2010 9:58 am

https://www.youtube.com/watch?v=4J7t3KV-wF8&feature=grec_index = Convorbire pe mess intre un cocalar si o pitipoanca =))
Back to top Go down
Speedy_Reek
Moderator
Moderator
Speedy_Reek


Posts : 220
Points : 258
Reputation : 17
Join date : 2010-07-10
Location : Alaturi de Ady

prostiile mele :)) Empty
PostSubject: Re: prostiile mele :))   prostiile mele :)) EmptySun Oct 31, 2010 2:11 pm

https://www.youtube.com/watch?v=Mc1CXppE5wM =))))))))))))))))))))))))))))))))))) frate moriii uitate pana la sfarsit
Back to top Go down
Sponsored content





prostiile mele :)) Empty
PostSubject: Re: prostiile mele :))   prostiile mele :)) Empty

Back to top Go down
 
prostiile mele :))
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CommuniTy* CsNarCis :: CsNarCis.Ro #Diverse :: Amuzament-
Jump to: