CommuniTy* CsNarCis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CommuniTy* CsNarCis
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Joc "Arunca cu ceva in mine"

Go down 
+2
SiLeNcE
gaby_killer
6 posters
AuthorMessage
gaby_killer
Membru
Membru



Posts : 31
Points : 75
Reputation : 0
Join date : 2010-05-21

Joc "Arunca cu ceva in mine" Empty
PostSubject: Joc "Arunca cu ceva in mine"   Joc "Arunca cu ceva in mine" EmptySun May 30, 2010 7:06 am

Jocul asta e cam asa: arunca cu ceva in cel de deasupra Very Happy
astept sa vad cu ce arunca urmatoru` :? :?

Sper sa fie cat mai .. decent... fara cuvinte urate Smile injurii sau alte cele.
Incep eu
Arunk in Ady cu o femeie Smile)
Back to top Go down
SiLeNcE
Membru Junior
Membru Junior



Posts : 52
Points : 99
Reputation : 0
Join date : 2010-05-27

Joc "Arunca cu ceva in mine" Empty
PostSubject: Re: Joc "Arunca cu ceva in mine"   Joc "Arunca cu ceva in mine" EmptyMon May 31, 2010 5:34 am

arunc in gaby cu imprimanta...apoi merg la el la spital si ii arunc in cap o bata se baseball..dupa ce iese din spital ma duc la el acasa si ii arunc bolovanu in cap
Back to top Go down
Ady_Reek
Administrator
Administrator
Ady_Reek


Posts : 574
Points : 961
Reputation : 99
Join date : 2010-05-18
Age : 31
Location : Bucuresti

Joc "Arunca cu ceva in mine" Empty
PostSubject: Re: Joc "Arunca cu ceva in mine"   Joc "Arunca cu ceva in mine" EmptyMon May 31, 2010 8:32 am

hey SilenCe cam exagerat Smile) dar u ai vruto Smile)
iau monitoru til sparg in fata, dupaia iau o vaca dupa drum si arunc cu i-a dupa tine,dupaia fur toba de la masina lu tata si te alerg cu ea Smile)
Back to top Go down
SiLeNcE
Membru Junior
Membru Junior



Posts : 52
Points : 99
Reputation : 0
Join date : 2010-05-27

Joc "Arunca cu ceva in mine" Empty
PostSubject: Re: Joc "Arunca cu ceva in mine"   Joc "Arunca cu ceva in mine" EmptyWed Jun 02, 2010 5:58 am

Ady_Reek wrote:
hey SilenCe cam exagerat Smile) dar u ai vruto Smile)
iau monitoru til sparg in fata, dupaia iau o vaca dupa drum si arunc cu i-a dupa tine,dupaia fur toba de la masina lu tata si te alerg cu ea Smile)
=))))Wink))tare asta:))
dar tu ai vruto

iau unitatea de la calculator si tio dat in cap si apoi iti bag boxele in cap si dau sonoru la maxim...apoi iau masina lu tata si te fugaresc cu ea pana ce iti arunc un bolovan in cap si te pun la pamant apoi te calc de cateva ori si pun un tigan sa te calce in picioare, apoi iau un geam si til sparg de cap


Last edited by SiLeNcE on Wed Jun 02, 2010 6:04 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
*BinLaden*
Membru
Membru



Posts : 29
Points : 47
Reputation : 0
Join date : 2010-06-02

Joc "Arunca cu ceva in mine" Empty
PostSubject: Re: Joc "Arunca cu ceva in mine"   Joc "Arunca cu ceva in mine" EmptyThu Jun 03, 2010 1:05 pm

SiLeNcE wrote:
Ady_Reek wrote:
hey SilenCe cam exagerat Smile) dar u ai vruto Smile)
iau monitoru til sparg in fata, dupaia iau o vaca dupa drum si arunc cu i-a dupa tine,dupaia fur toba de la masina lu tata si te alerg cu ea Smile)
=))))Wink))tare asta:))
dar tu ai vruto

iau unitatea de la calculator si tio dat in cap si apoi iti bag boxele in cap si dau sonoru la maxim...apoi iau masina lu tata si te fugaresc cu ea pana ce iti arunc un bolovan in cap si te pun la pamant apoi te calc de cateva ori si pun un tigan sa te calce in picioare, apoi iau un geam si til sparg de cap


foarte tare asta Smile))=))) dar si tu o vrei
iau un lunceag te bat de te usuc vin la tine in spital te bat cu o bata de baseball pana te bag in coma iti tai perfuzia incerc sa te omor te las sa scapi si dupa ce iesi din spital te astept cu teroristii si te bag din nou in coma dar de data asta te omor Smile))
Back to top Go down
ET3Rn
Maresal
Maresal
ET3Rn


Posts : 344
Points : 387
Reputation : -4
Join date : 2010-07-08
Age : 28
Location : Slobozia

Joc "Arunca cu ceva in mine" Empty
PostSubject: Re: Joc "Arunca cu ceva in mine"   Joc "Arunca cu ceva in mine" EmptySun Jul 11, 2010 10:11 am

foarte tare asta dar tu ai vruto!
yo iti dau cu tastatura in cap pana nu mai poti sa misti apoi ma duc si arunc cu apa clocotita pe tn de se vede carne fie dupaia dau cu sare pe tn si te rasticnesc in padure unde o sa te manance lupi Mad : ))
Back to top Go down
s4l-GaBor
Membru
Membru



Posts : 30
Points : 32
Reputation : 0
Join date : 2010-08-26

Joc "Arunca cu ceva in mine" Empty
PostSubject: Re: Joc "Arunca cu ceva in mine"   Joc "Arunca cu ceva in mine" EmptyThu Aug 26, 2010 10:07 pm

Eu as arunca in tine cu un topor
Back to top Go down
Ady_Reek
Administrator
Administrator
Ady_Reek


Posts : 574
Points : 961
Reputation : 99
Join date : 2010-05-18
Age : 31
Location : Bucuresti

Joc "Arunca cu ceva in mine" Empty
PostSubject: Re: Joc "Arunca cu ceva in mine"   Joc "Arunca cu ceva in mine" EmptySun Feb 06, 2011 1:35 pm

eu i-au 2 bate arunc cu ele dupa tine. apoi iau niste bolovani si te fugaresc pana te prind si iti dau cu ei in cap pana morti. Smile)
Back to top Go down
Sponsored content





Joc "Arunca cu ceva in mine" Empty
PostSubject: Re: Joc "Arunca cu ceva in mine"   Joc "Arunca cu ceva in mine" Empty

Back to top Go down
 
Joc "Arunca cu ceva in mine"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DESPRE MINE LT.B@M
» despre mine
» Despre mine :D ureche :P
» DeSpRe MiNe buLLet
» despre mine alex

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CommuniTy* CsNarCis :: CsNarCis.Ro #Diverse :: Joculete Pe Forum-
Jump to: